Izcils salons

Iekāpjot Vitara, tevi sagaida izsmalcinātu un kvalitatīvu materiālu pasaule. Visas pogas, slēdži un instrumenti atrodas tieši tur, kur tos intuitīvi ierasts meklēt. Izbaudi salonu, no kura negribēsies izkāpt. Instrumentu paneļa augšdaļas mīkstais polsterējums piešķir salonam augstvērtīgu kvalitāti.

 

7 collu skārienekrāns ļauj intuitīvi izmantot multivides funkcijas, tai skaitā audio atskaņošanu, brīvroku tālruni, navigācijas sistēmu un viedtālruņa integrāciju. Audiosistēma ar viedtālruņa savienojuma attēlošanas funkciju atbalsta iepriekš uzinstalēto lietotni Apple CarPlay, Android Auto™ un MirrorLink™. MirrorLink™ ļauj attēlot dažādas viedtālruņa lietotnes un lietot viedtālruņa funkcijas automobiļa skārienekrānā.

7 collu skārienekrāns ar viedtālruņa savienojuma attēlošanas funkciju un navigācijas sistēmu nav pieejama visiem modeļiem.
Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme. MirrorLink™ ir Car Connectivity Consortium LLC reģistrēta preču zīme. MirrorLink™ ir saderīgs ar viedtālruņiem, kas uzskaitīti šeit.

 

Daudzfunkciju stūre

Lietošanā ērtā daudzfunkciju stūra piešķir vadītājam pilnu kontroli. Radio un viedtālruņa Bluetooth® savienojuma funkcijas ir ērti pieejamas un kontrolējamas. Ir integrēta arī adaptīvās kruīza kontroles* braukšanas atbalsta funkcija, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un drošību.
*Adaptīvā kruīza kontrole ir GL+ un GLX modeļu standarta aprīkojumā.

 

Jauns 4,2 collu daudzfunkciju krāsu LCD displejs

Mērinstrumentu bloka centrā atrodas moderns 4,2 collu daudzfunkciju krāsu LCD displejs, kas sniedz vadītājam precīzu un uzticamu informāciju par automobiļa stāvokli un darbību. Dinamiskais displejs vizuāli attēlo plašu funkciju klāstu, piemēram, ALLGRIP braukšanas režīmus, dinamisko paātrinājumu, dzinēja jaudu un griezes momentu, akseleratora un bremžu pedāļa lietošanu un citas. Ar plašajām izvēles iespējām tavi braucieni vairs nekad nebūs vienmuļi.
* GL+ un GLX modeļiem 4,2″ instrumentu bloks ir iekļauts standarta aprīkojumā.

 

Panorāmas jumta lūka

Ērti lietojama, pilnībā atverama jumta lūka gaismas un svaiga gaisa ielaišanai salonā.
* Panorāmas jumta lūka ir pieejama GLX+SR modelim

 

Iespaidīga bagāžas ietilpība

60/40 proporcijā sadalāmais aizmugures sēdeklis ļauj to palielināt līdz vairāk nekā 710 litriem*, bet bagāžas nodalījuma grīdas regulēšanas iespēja ļauj zem tās paslēpt mazākus priekšmetus un pašu plakano grīdu izmantot smagāku priekšmetu pārvadāšanai. Abās bagāžas nodalījuma pusēs ir arī noderīgi mazāki nodalījumi.
* Pilna hibrīda versijas bagāžas nodalījuma ietilpība ir 642 litri.