Kompakts apvidus automobilis ar hibrīddzinēju

Iepazīsties ar Suzuki Ignis! Pateicoties jaunajām krāsām un spilgti izteiktajām detaļām gan automobiļa iekšpusē, gan ārpusē, pasaulē pirmais mini apvidus automobilis ir kļuvis vēl individuālāks. Līdztekus efektīvai hibrīda tehnoloģijai Suzuki Ignis standarta aprīkojumā ietilpst Full LED gaismas diožu priekšējie un aizmugurējie lukturi, elektriskie logu pacēlāji un elektriski regulējami spoguļi, automātiskā gaisa kondicionēšanas sistēma, atpakaļskata kamera un daudz kas cits.

 

 

Kompaktklases automobilis

Lai arī Suzuki Ignis ir īsts apvidus automobilis ar visām tam raksturīgām pazīmēm, tas ir arī īsts mazlitrāžas auto. Pateicoties kompaktajam izmēram, tas ir piemērots arī dzīvei pilsētā, kur Ignis viegli slīd pa šaurām ieliņām un alejām. Mazais pagrieziena rādiuss, augstā sēdpozīcija un labā redzamība padara Ignis viegli manevrējamu.

Apvidus auto

Ignis ir pirmais mini klases apvidus automobilis. Neskatoties uz kompakto izmēru, Ignis apvidus auto piedāvā tādas priekšrocības kā augstu sēdpozīciju un ērtu iekāpšanu un izkāpšanu. Ignis ir aprīkots ar regulējamu aizmugurējo sēdekli, kas nodrošina plašumu pasažieriem vai iespaidīgu bagāžas ietilpību. Ignis modeļiem ir pieejama pilnpiedziņa, kas kopā ar augsto klīrensu nodrošina lieliskas gaitas īpašības.

 

 

Hibrīds

Ignis modelī ir izmantota Suzuki oriģinālā hibrīda tehnoloģija. SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) sistēma palīdz uzlabot dzinēja degvielas ekonomiju.

2020. gada modelim ir lielas ietilpības 10 Ah litija jonu akumulators ar lielisku uzlādes un barošanas efektivitāti, kā arī integrēts starteris-ģenerators (ISG) ar motora funkciju.

* Benzīna motora elektriskais atbalsts
* Klusa apstāšanās/braukšanas sākšana
* Uzkrāj brīvo jaudu
* Samazina CO2 izmešus
* Optimizē degvielas patēriņu – it īpaši braucot pa pilsētu
* Vadāms kā parasts automobilis