Uz vadītāju orientēts salona dizains

Izstrādāts tā, lai visi nepieciešamie instrumenti un vadības ierīces būtu viegli sasniedzamas, tam ir ieskaujošs, divu toņu priekšējais panelis un priekšējo durvju apdare, kas piešķir salonam sportisku izskatu un vairo braukšanas prieku.

 

Ergonomiski priekšējie sēdekļi

Polsterējums priekšējo sēdekļu plecu zonā un sānos uzlabo vadītāja un pasažiera komfortu un piešķir sēdekļiem dinamiski veidotu izskatu, ko papildina apšuvuma ģeometriskais raksts.

 

Bagāžas zona

Bagāžas nodalījumam ir plašs un zems atvērums, kas atvieglo iekraušanu un izkraušanu. Turklāt nolokāmās, 60/40 dalījuma aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ļauj konfigurēt bagāžas zonu atbilstoši jūsu vajadzībām.

 

Audiosistēma ar 9″ displeju

Displeja audiosistēma ir izvietota izceltajā vidusdaļā, kas ir nedaudz pavērsta pret vadītāju, lai atvieglotu tās pārskatīšanu un skārienjutīgo vadību. Turklāt saskarni var brīvi pielāgot un izmantot navigācijas informācijas vai atpakaļskata kameras attēla parādīšanai. Visas šīs funkcijas jau ir iekļautas jaunā Swift standarta aprīkojumā.

 

Android Auto un Apple CarPlay

Savienojiet tālruni ar automobili un ērti izmantojiet savas iecienītākās lietotnes. Varat izmantot Google Maps navigācijai vai klausīties mūziku un raidierakstus pakalpojumā Spotify.

 

Pieslēdzieties savam automobilim no tālienes

Suzuki Connect ir viedtālruņa lietotne un pakalpojumu komplekts, kas ļauj uzraudzīt automobili attālināti.
✔ Statusa paziņojums
✔ Automobiļa atrašana stāvvietā
✔ Braucienu vēsture
✔ Ģeožogs un laika aizlieguma brīdinājums
✔ Drošības paziņojums
✔ Brīdinājuma gaismas signālu paziņojums
✔ Periodiskās apkopes/atsaukuma paziņojums

 

Gaisa kondicionētājs

Swift ir aprīkots ar gaisa kondicionētāju ar digitālo vadības paneli un manuāli atlasāmiem gaisa kondicionēšanas režīmiem.