Jaunais Suzuki S-CROSS

Bez robežām

Katrs dzīves posms nes jaunus izaicinājumus. Tos var vai nu pārvarēt, vai palikt brīnoties, kas tad īsti notika. Ar S-CROSS šī izvēle ir vienkārša. Drosmīgs, izteiksmīgs apvidus automobiļa stils un inteliģentas drošības funkcijas ir tikai sākums. Tajā ir daudz vietas draugiem, ģimenei un ekipējumam, savukārt AllGrip tehnoloģija ļauj pārliecinoši justies uz jebkura ceļa. Neuztraucies par to, kas gaida. Esi gatavs pārkāpt robežu.

 

Izcils sniegums jebkādā apvidū

  • Pilnais hibrīds ar 1,5 litru Dualjet benzīna dzinēju vai 48 V daļējais hibrīds ar 1,4 litru Boosterjet turbodzinēju.
  • Divu riteņu piedziņa vai AllGrip pilnpiedziņa.
  • Velkamās piekabes masa 600/1500 kg daļējam hibrīdam un 400/1200 kg pilnajam hibrīdam.
  • Vislabākais aprīkojums.
  • Suzuki Connect pakalpojums

 

S-CROSS pārliecinošais SUV dizains un inteliģentais drošības aprīkojums ir tikai sākums. S-CROSS ir daudz vietas draugiem, ģimenei un bagāžai. Ar AllGrip četru riteņu piedziņas sistēmu varat droši braukt gan pilsētā, gan pa lauku ceļiem. S-CROSS ir lieliski piemērots gan ikdienas braukšanai uz darbu, gan garākiem braucieniem brīvdienās.

 

Suzuki Connect

Septiņas Suzuki Connect lietotnes piedāvātās pakalpojumu funkcijas ļauj jums vienmēr sekot aktuālākajai informācijai par savu automobili. Vienkārši lejupielādējiet un instalējiet lietotni, lai izveidotu līdz šim vēl nebijuša līmeņa sakarus ar savu automobili.

UZZINI VAIRĀK

 

Lielisks izskats

Mēs bieži dzirdam, ka nedrīkst spriest pēc pirmā iespaida, taču jau no pirmā acu skatiena S-CROSS atklāj savu patieso raksturu. Var redzēt, ka tas ir izturīgs apvidus auto ar spēcīgu izskatu, kura lielie augšējie un apakšējie radiatora režģi piesaista uzmanību un tā vien aicina doties piedzīvojumos. Taču, ieskatoties tuvāk, atklājas, ka tas ir arī stilīgs, elegants un izsmalcināts.