Jauda, lai baudītu prieku

Swift satriecošais izskats ir saskaņots ar veiktspēju, kas katru braucienu padara par jautru un aizraujošu jaunu piedzīvojumu. Neatkarīgi no tā, vai to izmantojat braukšanai uz darbu vai lai iepirktos, nedēļas nogales izbraucieniem vai nesteidzīgiem ceļojumiem, tas nodrošina braukšanas pieredzi, kas tā vien aicinās atkal doties ceļā.

 

Dzinējs

Swift jaunais 1,2 litru benzīna dzinējs apvieno izcilu degvielas ekonomiju ar iespaidīgu griezes momentu pie zemiem apgriezieniem straujam un atsaucīgam paātrinājumam.

 

 

12 V daļējā hibrīda sistēma

Jaunajā Swift dzinējs ir savienots ar 12 V daļējā hibrīda sistēmu, lai padarītu to vēl draudzīgāku apkārtējai videi. Sistēma pārveido palēninājuma laikā radīto kinētisko enerģiju un uzglabā to litija jonu akumulatorā, un integrētais startera ģenerators palīdz dzinējam paātrināties, lai panāktu augstāku degvielas patēriņa efektivitāti.

 

All Grip Auto

Šī Suzuki Swift automātiskā četru riteņu piedziņas sistēma ieslēdzas, kad konstatē priekšējo riteņu saķeres zudumu. Konstatējot priekšējo riteņu izslīdēšanu, nobloķējas viskozais sajūgs, lai pievadītu griezes momentu aizmugurējiem riteņiem, nodrošinot papildu saķeri braukšanai pa slidenu virsmu.
Pilnpiedziņa ir pieejama tikai ar 5 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu.

 

Transmisija

Swift 5 pārnesumu manuālā transmisija uzlabo degvielas efektivitāti un jaudas padevi ar pārnesumu attiecību, kas ir īpaši optimizēta, lai atbilstu dzinēja un piedziņas veiktspējas īpašībām. Pārslēgšanās darbība ir vienmērīga un atsaucīga, un pārnesuma pārslēgšanai ir nepieciešams tikai viegls pieskāriens. Turklāt autovadītājiem, kuri dod priekšroku automātiskās pārnesumkārbas ērtībām, tiek piedāvāta bezpakāpju variatora transmisija (CVT).

 

 

HEARTECT platforma

Gludi izliektais rāmis paaugstina šasijas stingrību, lai palīdzētu nodrošināt izcilu automobiļa veiktspēju. Turklāt tas arī veicina drošību sadursmes gadījumā, efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju.