Interjers

Vienkārši stilīgs

Swift ir pierādījums tam, ka arī neliels automobilis var būt moderns. Salona apdarē dominējošo eleganti melno krāsu košāku padara sudrabotas dekoratīvās detaļas. Katrs vadītāja vietas elements ir veidots tā, lai katrs brauciens būtu ērts un patīkams. Mērinstrumentu panelī ir skaidri salasāmi instrumenti un šķidro kristālu displejs, kas attēlo degvielas patēriņu, ar atlikušo degvielu veicamo attālumu un citu informāciju. Tumsā mērinstrumentu panelim ir elegants apgaismojums.

Salons, kas uzlabo garastāvokli

Salons ir izstrādāts, ņemot vērā vadītāja ērtības, – visas pogas un slēdži ir novietoti tieši tur, kur vadītājs tos vēlētos. Pateicoties projektēšanā izmantotajai filozofijai – “vadītājs kā prioritāte”, iekāpjot automobiļa salonā, nekavējoties rodas vēlme doties ceļā. Sporta automobiļos iepazītais “D” formas stūres rats, īpaši atbalstoši sēdekļi un autovadītāja virzienā pavērstā vidus konsole rada sportisku un kvalitatīvu vidi.

Lielisks aprīkojums

Izmantojot Suzuki Smart Audio lielo 7” skārienjūtīgo ekrānu, ir viegli atskaņot mūziku un video, pārvaldīt ar MirrorLinkTM, Android AutoTM vai Apple CarPlayTM savietojamu mobilo tālruni, radio, mp3, USB un Bluetooth.

Ar MirrorLink™ vai Apple CarPlay™ savietojamu mobilo tālruni pievieno, izmantojot USB vadu, un pēc tam tālrunī esošās lietotnes ir iespējams izmantot ar skārienjutīgā ekrāna starpniecību.

Atpakaļskata kamera
Standartaprīkojumā iekļautā atpakaļgaitas kamera automobiļa novietošanu stāvvietā padara vienkāršāku un drošāku, jo atpakaļgaitas kamerā ir saskatāmas zonas, kuras nav redzamas atpakaļskata spoguļos.

Navigācija
Suzuki Smart Audio sistēma ir saderīga ar navigāciju.

Drošība
Swift GA un GL modeļu papildaprīkojumā ir pieejama autonomās avārijas bremzēšanas sistēma (AEB) un adaptīvā kruīza kontrole (ACC).

Plašs salons

Kaut arī no ārpuses Swift izskatās kā īsts mazgabarīta automobilis, salonā ērti jutīsies gan vadītājs, gan pasažieri. Pateicoties lielai garenbāzei un inovatīvam priekšējo sēdekļu dizainam, ir izdevies iegūt papildu vietu aizmugures pasažieriem, kuri tagad var baudīt ērtāku sēdpozīciju. Savukārt daži atjautīgi risinājumi ļauj palielināt bagāžas nodalījuma ietilpību, kad tas nepieciešams.

P_19_A

Visbūtiskākais Swift jaunums ir palielinātais bagāžas nodalījuma tilpums, kas tagad ir 265 litri. Savukārt nolokot 60:40 proporcijā asimetriski sadalīto aizmugures sēdekli, tas pieaug līdz 947 litriem.

Daudz vietas mantām

Swift 4×4 maina līdzšinējo priekšstatu par mazgabarīta pilnpiedziņas automobiļiem. Pateicoties pārdomātiem risinājumiem, visās mantu glabāšanas vietās un atjautīgi izvietotajos mazajos nodalījumos viss nepieciešamais ir tieši pa rokai, gan sniedzot ērtības lietošanā, gan padarot braucienu drošāku.

*Suzuki Motor Corporation vai Suzuki Motor Finland Oy neuzņemas atbildību par citu mobilo iekārtu savietojamību ar Suzuki automobiļu MirrorLink un/vai Bluetooth sistēmām vai par darbības traucējumu radītajām problēmām. Android Auto un Apple CarPlay tiek priekšinstalētas. Pakalpojuma darbība atkarīga no pakalpojumu nodrošinātāja.