Telpa komfortablai braukšanai

Lielais priekšējais vējstikls un izcilā redzamība uz sāniem rada plašuma sajūtu salonā.

 

Plašs salons

Gan priekšā, gan aizmugurē sēdošajiem ir pietiekami daudz vietas, lai varētu ērti iekārtoties, atpūsties un izbaudīt braucienu.

 

Sēdekļu apdare

Elegantajiem un ergonomiskajiem ādas sēdekļiem ir īstas ādas apdare sānos, kā arī izsmalcināts mākslīgās ādas pinums centrā, kas atspoguļo automobiļa izturīgo apvidnieka raksturu. Auduma sēdekļiem ir tāds pats dizaina risinājums ar reljefu faktūru centrālajam panelim.

 

Pielāgojama bagāžas ietilpība

60:40 proporcijā nolokāmā aizmugurējā sēdekļa atzveltne un daudzpozīciju bagāžas nodalījuma pārsegs ļauj ērti ievietot jebkādu kravu.

 

Regulējama aizmugurējā sēdekļa atzveltne

Aizmugurējā sēdekļa atzveltnei ir divi iespējamie stāvokļi: pasažieru ērtības paaugstināšanai vai maksimālai kravas telpas palielināšanai.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.

 

Izbaudi jaunāko digitālo komfortu

Doties jaunā piedzīvojumā vēl nenozīmē pagriezt muguru pasaulei. S-CROSS ir aprīkots ar tehnoloģijām un funkcijām, kas ļauj saglabāt saikni ar savu automobili un dzīvesveidu.

 

Audiosistēma ar displeju

Izmanto bezvadu Apple CarPlay® vai Android Auto™ lietotnes, balss atpazīšanu un brīvroku Bluetooth® zvanus. Klausies mūziku vai pat skaties filmas no USB ierīcēm. Sistēma arī informē par automobiļa stāvokli, attēlojot degvielas patēriņu, nobraukuma rezervi, hibrīda enerģijas patēriņu, brīdinājumus un attēlu no atpakaļskata kameras.

 

Panorāmas jumta lūka

Divi bīdāmi stikla paneļi veido īpaši lielu panorāmas jumta lūku, ko var baudīt no jebkuras automobiļa sēdvietas.
Papildaprīkojums GLX modelim.

 

Divu zonu automātiska gaisa kondicionēšanas sistēma

Divu zonu gaisa kondicionēšanas sistēma ļauj atsevišķi regulēt temperatūru atbilstoši vadītāja un pasažiera individuālajām vēlmēm.
Pieejams GL+ un GLX modeļiem.