Swift 2024

Swift jau sen ir iecienījuši tie, kas meklē stilīgu un aizraujošu hečbeku, un kopš laišanas klajā pirms 20 gadiem ir saņēmis daudzas godalgas. Pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 9 miljoni tā eksemplāru. Jaunajā Suzuki Swift ir viss, ko sagaidāt no pilsētas automobiļa. Tas ir mazs pilsētas centram un liels nedēļas nogales braucieniem.

 

Dizaina klasika ar „wow“ efektu

Jaunais Swift atvadās no pagātnes stila tradīcijām ar pievilcīgu virsbūves dizainu, kas izraisa tīru braukšanas prieku. Tam ir noapaļotas plecu līnijas un 16 collu vieglmetāla diski, kurus izceļ dramatiskas formas spārni, un ovāls, melns metālisks režģis.

 

 

Uzlabotas drošības un savienojamības funkcijas

Jaunajam Swift ir nākamās paaudzes divu sensoru bremžu palīgsistēma un vadītāja uzraudzības sistēma. Tālo gaismu palīgsistēma, ceļa zīmju atpazīšana, aklo zonu uzraudzība un aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums ir iekļauti standarta aprīkojumā.

Ar Suzuki telemātikas sistēmu Suzuki Connect jūs varat pārvaldīt savu automobili, izmantojot tālruni. Tā ļauj pārbaudīt, kur novietojāt automobili, attālināti aizslēgt/atslēgt to, pārraudzīt braukšanas vēsturi vai saņemt drošības ziņojumus, ja automobiļa dzinējs ir iedarbināts, kamēr nelietojat savu automobili.

 

Jauda, lai baudītu prieku

Tam ir jaunizstrādāts 1,2 litru benzīna 3 cilindru dzinējs, kas sasniedz termisko efektivitāti līdz 40% (RON95), tādējādi uzlabojot degvielas ekonomiju. Tam ir arī mazāks svars un samazināts izmešu daudzums apvienojumā ar lielāku griezes momentu pie zemiem apgriezieniem, lai uzlabotu atsaucību un vispārējo veiktspēju. Tas ir aprīkots ar 12 V daļējo hibrīda sistēmu, un jūs varat izvēlēties manuālo transmisiju (ar divu riteņu piedziņu vai pilnpiedziņu) vai CVT automātisko transmisiju (ar divu riteņu piedziņu).