Swift

Pilnpiedziņa – pārliecības pamats

Swift ar pilnpiedziņu vienmēr ir soli priekšā pārējiem. Pilnpiedziņas Suzuki Swift piedāvā visu, ko var sagaidīt no mūsdienīga automobiļa. Automobilim ir nenovecojoši stilīgs dizains, mazs ekoloģiskās pēdas nospiedums un, kas visbūtiskāk, lieliskas braukšanas īpašības kā vasarā, tā ziemā. Ja meklē kaut ko jaunu un svaigu, piecdurvju Swift būs kā radīts tev. Pilnpiedziņas Swift 4×4 ir kā radīts ziemeļvalstu mainīgajiem braukšanas apstākļiem, un braukšana ar to vienmēr sagādā prieku.

 

Radīts tev

Swift interjerā dominējošo eleganti melno krāsu atdzīvina sudraboti akcenti. Efektīvais un sportiskais interjers vienlaikus ir ļoti praktisks. Katrs Swift vadītāja vietas elements ir veidots tā, lai katrs brauciens būtu ērts un patīkams. Visas vadības ierīces un mērinstrumenti, kā arī audiosistēma un klimata kontroles sistēma ir ērti un vienkārši lietojamas. Audiosistēmai var vienkārši un ātri pieslēgt USB ierīci, lai klausītos savu iemīļotāko mūziku, kā arī salonā var iestatīt mājīgu mikroklimatu ar tieši savām vēlmēm atbilstošu temperatūru.

 

Pilnpiedziņa

Swift pilnpiedziņas sistēmā dzinēja jaudu starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem sadala viskozais sajūgs. Pilnpiedziņa tiek pieslēgta automātiski, ja tiek konstatēts ka priekšējie un aizmugurējie riteņi griežas ar atšķirīgu ātrumu. Šāda sistēma samazina degvielas patēriņu, jo Swift brauc ar pilnpiedziņu tikai tad, kad tas ir tiešām nepieciešams.