Izcilas braukšanas īpašības

Atsaucīgais Dualjet dzinējs un ekonomiskā daļējā hibrīda sistēma tā vien aicina sēsties pie stūres. Pārliecību, braucot pa slideniem ceļiem, sniedz AllGrip pilnpiedziņas sistēma.

 

 

1,2 Dualjet dzinējs

1,2 Dualjet dzinējs ir ne tikai izcili dinamisks, bet arī ļoti ekonomisks. Šo augsta līmeņa līdzsvaru nodrošina vairāki uzlabojumi, tostarp elektriski maināmas gāzu sadales fāzes, mainīga darba tilpuma eļļas sūknis un elektriskas virzuļu dzesēšanas sprauslas.

SHVS daļējā hibrīda sistēma

SHVS (Smart Hybrid Vehicle by Suzuki) sistēma palīdz uzlabot dzinēja degvielas ekonomiju. Tā pārvērš palēnināšanas laikā radīto kinētisko enerģiju elektroenerģijā, ko izmanto elektromotors, lai palīdzētu iekšdedzes dzinējam.

Kompakto un vieglo SHVS sistēmu veido augstas veiktspējas 10 Ah litija jonu akumulators ar lieliskām uzlādes un barošanas īpašībām, un integrēts starteris-ģenerators (ISG) ar motora funkciju.

 

Automātiska pilnpiedziņas sistēma

AllGrip Auto pilnpiedziņas sistēma ļauj saglabāt mierīgu prātu ikdienas braucienos, īpaši braucot pa slideniem ceļiem vai apsnigušām virsmām. Konstatējot, ka kāds no priekšējiem riteņiem zaudē saķeri ar ceļu, viskozā sajūga pilnpiedziņas sistēma automātiski pievada daļu griezes momenta aizmugurējiem riteņiem.

 

 

Viegla un stingra Heartect platforma

Vienmērīgi izliektais rāmis palielina šasijas stiprību, sniedzot izcilas braukšanas īpašības, kā arī vienlaikus uzlabojot drošību sadursmē un efektīvi izkliedējot trieciena enerģiju. Neskatoties uz kompakto apvidus auto dizainu, šī platforma nodrošina optimālu komponentu izvietojumu plašajā salonā un plašu bagāžas nodalījumu.

Drošība ir svarīga

Suzuki piedāvā plašu gudru tehnoloģiju un funkciju klāstu, kas rūpējas par drošību braukšanas laikā. Ignis ir bremzēšanas palīgsistēma ar divām kamerām, kas palīdz izvairīties no sadursmes un mazina tās sekas, izmantojot brīdinājumus un automātisku bremzēšanu.