Suzuki zīmola serviss pazīst tavu automobili labāk nekā jebkurš cits

Uzticot sava automobiļa apkopi pilnvarotam Suzuki servisa centram, vari būt drošs, ka to veiks Suzuki apmācīts mehāniķis, kas labi pārzina tavu automobili. Ražotāja apmācīti mehāniķi tava automobiļa apkopei un remontam izmanto oriģinālās Suzuki rezerves daļas. Oriģinālajām Suzuki rezerves daļām ir 12 mēnešu garantija.

Regulāra apkope garantē, ka braukšana ar tavu Suzuki automobili ir droša un komfortabla. Lai cik vecs būtu tavs automobilis, iesakām veikt tā apkopes un remontu pilnvarotā Suzuki servisā. Pilnvarots Suzuki serviss spēj piedāvāt tavam automobilim nepieciešamo specializēto kompetenci, izmanto visjaunākās tehnoloģijas un ņem vērā tavas un tava automobiļa vajadzības jebkurā situācijā. Suzuki servisos ir viss nepieciešamais aprīkojums, lai veiktu apkopi un remontu pēc tehniskiem traucējumiem vai avārijas.

 

Ir daudz labu iemeslu izvēlēties Suzuki servisu!

  • Zīmola apkope nav dārga. Noskaidro izdevīgu cenu servisa pakalpojumiem!
  • Tiek saglabāta automobiļa garantija un tālākpārdošanas vērtība.
  • 12 mēnešu garantija darbam un rezerves daļām.
  • Suzuki zīmola apmācīti mehāniķi vislabāk pazīst tavu automobili. Servisa kvalitāte, kurai var uzticēties!
  • Visjaunākā informācija par ražotāja instrukcijām un atjauninājumiem.
  • Visjaunākais Suzuki diagnostikas aprīkojums un īpaši markai un modeļiem piemēroti instrumenti.
  • Oriģinālās Suzuki rezerves daļas vai Suzuki apstiprinātas rezerves daļas, kas atbilst mūsu kvalitātes standartiem. Zini, kas tiek uzstādīts tavam automobilim!

 

Suzuki veic pastāvīgu kvalitātes kontroli ekspluatācijā esošajiem automobiļiem. Veicot tava automobiļa zīmola apkopi, mēs vienmēr arī pārbaudām, vai tam nav kādu aktuālu rūpnīcas kampaņu. Ar rūpnīcas kampaņām saistītos remontus var veikt tikai pilnvarots zīmola serviss, un tie klientam ir bez maksas.

Esi laipni gaidīts pilnvarotā Suzuki servisa centrā. Mums ir vislabākās zināšanas par tavu automobili!