Suzuki Eiropā laiž klajā Jimny vieglo kravas furgonu

Suzuki ir laidis klajā mazā un vieglā apvidus automobiļa Jimny jaunu divvietīgu vieglā kravas furgona versiju. Kopš izlaišanas 2018. gadā modelis ir piesaistījis gan privātus lietotājus, gan profesionāļus, kuri meklē patiesas spējas apvidus apstākļos.

Profesionāļi pratīs novērtēt jaunā Jimny vieglā kravas furgona lielo bagāžas nodalījumu ar līdzenu grīdu un drošības sienu.

Jaunā Jimny vieglā kravas furgona raksturīgākie elementi

Patiesi spējīgs apvidus apstākļos
Vieglā kravas furgona variantam piemīt jau no pasažieru versijas pazīstamās, autentiskās un nemainīgās īpašības apvidus apstākļos, ko tā iecienījuši profesionāļi – lonžeronu šasija, trīs sviru balstiekārta ar nepārtrauktajiem tiltiem un pieslēdzamā AllGrip Pro pilnpiedziņas sistēma ar pazeminātajiem pārnesumiem.

 

Praktisks bagāžas nodalījums
Lai uzlabotu lietderību, vieglā kravas furgona modelim ir 863 litru kravas ietilpība (par 33 litriem vairāk nekā pasažieru versijai ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem), līdzena grīda uzlabotai funkcionalitātei un drošības šķērssiena, kas nepieļauj kravas nonākšanu salonā.

 

 

Uzlabotas drošības funkcijas
Lai nodrošinātu lielāku sirdsmieru, braucot gan pa ceļu, gan apvidus apstākļos, vieglā kravas furgona modelis ir aprīkots ar tādām pašām drošības funkcijām kā pasažieru versija, tostarp ar divu sensoru bremzēšanas palīgsistēmu (DSBS), kas automātiski iedarbina bremzes, lai izvairītos no sadursmes, un HDS sistēmu, kas atvieglo braukšanu pa nogāzēm. Vēl viens jaunums ir eCall sistēma, kas nosūta ārkārtas ziņojumu, ja notikusi sadursme.